Organizacja zakupów

DziałyOsoby odpowiedzialneDane kontaktowe
Dyrektor ds. Zakupów
Inwestycje
Zarządzanie umowami
Technologia napędów
Elektronika
Części z tworzyw sztucznych
Towar
Flota i leasing
Friedrich KottmeierTelefon: 49 5733 922-149
Faks: 49 5733 922-218
Friedrich.Kottmeier@i-like-no-spam.meyra.de
Zakupy strategiczne
Opony i koła
Montaż kabli
Opakowanie
Części cięcie laserowo
Sprzedaż i materiały pomocnicze
Technologia biurowa
Energia
Utylizacja odpadów
Maszyny i urządzenia
Tristan Eppelt

Telefon: 49 5733 922-346
Faks: 49 5733 922-218
Thristan.Eppelt@i-like-no-spam.meyra.de


Telefon: 49 5733 922-269
Faks: 49 5733 922-218
Andrea.Wellmann@meyra.de

Zakupy strategiczne
Akumulatory i ładowanie
Części głęboko ciągnione z tworzyw sztucznych
Wymogi dotyczące malowania proszkowego i galwanizacji
Zarządzanie częściami kategorii C
Części znormalizowane
Części odlewane
Części kute
Stal i aluminium
Surowce
Telekomunikacja
Materiały biurowe
Jan Obermowe

Telefon: 49-5733-922-375
Faks: 49-5733-922-9375

Jan.Obermowe@i-like-no-spam.meyra.de

Telefon: 49-5733-922-148
Faks: 49-5733-922-218

Kerstin.Buschmeier@i-like-no-spam.meyra.de

Zakupy
Towar
Materiały drukowane
Artykuły promocyjne

Karoline Kosa

Andrea Wellmann

Telefon: 49-5733-922-342
Faks: 49-5733-922-218

Karoline.Kosa@i-like-no-spam.meyra.de

Telefon: 49-5733-922-269

Faks: 49-5733-922-218

Andrea.Wellmann@i-like-no-spam.meyra.de

Logistyka i transportDirk Bisping

Telefon: 49-5733-922-228

Faks: 49-5733-922-205

Dirk.Bergmeier@i-like-no-spam.meyra.de

Adres pocztowy

MEYRA GmbH

skr. pocztowa 17 03

32591 Vlotho

Niemcy

Adres firmy

MEYRA GmbH

Meyra-Ring 2

32689 Kalletal-Kalldorf

Niemcy

nach oben